אמרז בע"מ

 
אמרז מובילה את תעשיית הפלסטיק בישראל מאז 1939. החברה מתמחה בייצור אריזות פלסטיק ומוצרים מוגמרים ממגוון רחב של חומרי גלם תרמופלסטיים ובקשת רחבה של שיטות עיבוד מתקדמות. עם שלושה מפעלים בארץ וברומניה, אמרז נמצאת תמיד בחזית הטכנולוגיה ומוכרת את מוצריה בלמעלה מעשרים מדינות ברחבי העולם. 
 
אמרז בחזית הטכנולוגיה
אמרז מספקת ללקוחותיה פתרון טכנולוגי שלם. מפעלי החברה בראשון לציון ובאשדוד, כמו גם מפעל הבת ברומניה, מציעים קשת רחבה של שיטות עיבוד מתקדמות, ביניהן הזרקה דקת-דופן, הזרקה טכנית, ניפוח רב-שכבתי, שיחול יריעות רב-שכבתיות ויריעות פסים, מילוי חם, התוויה בשיטת IML ועוד. החברה מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי תהליך הייצור, החל מאפיון המוצר, דרך התכנון ההנדסי ועד לאריזה, משטוח, אחסון, שילוח ולוגיסטיקה.
 
אמרז בראש המחנה
מאז הקמתה שומרת אמרז על מעמדה כחלוצת תעשיית הפלסטיק בארץ. עם קרוב לשבעים שנות פעילות בחוד החנית הטכנולוגי, אמרז תמיד הייתה הראשונה בישראל לעבוד עם חומרי הגלם ושיטות העיבוד המתקדמים בעולם. בשנות השמונים פרצה אמרז את דרכה של תעשיית המשקאות המקומית בייצור בקבוקי PET שקופים וצבעוניים למשקאות מוגזים ולא מוגזים, ובשנות התשעים הציבה אמרז סטנדרט חדש בשיחול יריעות צבעוניות רב-שכבתיות למגוון שימושים. לא בכדי מובילה אמרז את תעשיית הפלסטיק הישראלית גם בשנות האלפיים.
 
אמרז ברחבי העולם
עם שני מפעלים בישראל ומפעל ברומניה, אמרז זוכה ליתרון משמעותי לגודל ומשווקת את מוצריה בלמעלה מעשרים מדינות ברחבי העולם. עם לקוחות החברה נמנים המותגים המובילים בארץ ובעולם, ביניהם קוקה קולה, פפסי, נסטלה, יוניליבר, דנונה, יופלה, איקאה, כתר פלסטיק, החברה המרכזית למשקאות קלים, יפאורה-תבורי, פריגת, מי עדן, נביעות, אסם, עלית, תנובה, שטראוס ועוד רבים אחרים. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בשטח מפעל אמרז בראשון לציון.


לוח יד-2
לוח דרושים
הצעות עסקיות
פרטי החברה
שם החברה
אמרז בע"מ
כתובת
בן צבי 12, ראשון לציון
טלפון
03-9632828
פקס
03-9612436
אימייל
[email protected]

צור קשר דרך האתר

חדשות המפעל